Lekarze Chirurg stomatolog Zgierz

lekarz Rafał Ziółkowski

szpital w Zgierzu
Zgierz

Znakomity Lekarz, rzetelny i profesjonalny, o wyjątkowo sumiennym i odpowiedzialnym podejściu do pacjenta, wielkie zaangażowanie i konsekwencja w stawianiu diagnozy i leczeniu. Przy tym wyjątkowo życzliwy, empatyczny i kulturalny Człowiek. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc, jakiej udzielił mojej 90-letniej Mamie. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Adrian Strzecki

Stomatolog, Ortodonta

Madox. Poradnia stomatologiczno - protetyczna
Arkadiusza Musierowicza 1ABC
95-100 Zgierz

Bardzo dobry ortodonta, mój syn uwielbia wizyty u pana doktora. Wszystko przebiega zawsze szybko sprawnie i w bardzo miłej atmosferze.

dr n. med. Krzysztof Kaczka

Szpital Wojewódzki
95-100 Zgierz

Pan Doktor dokładnie wyjaśnia poszczególne etapy leczenia, przy tym jest niezwykle uprzejmy. W szpitalu interesuje się pacjentem zarówno przed jak i po operacji. Jak najbardziej lekarz godny polecenia!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Anna Kosmowska

Parzęczewska 24/lok.70
95-100 Zgierz

Przemiła , dokładna , korzenie usunięte w 3 sekundy jestem pod ogromnym wrażeniem . A złamana dwójka górna po odbudowie wyglada cudnie .Teraz tylko Pani doktor i nikt inny 💝

lek. dent. Małgorzata Szachmytowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Przychodnia
Promienistych 2
95-100 Zgierz

Pierwszy stomatolog do którego nie boje się pójść, Pani doktor zrobiła mi żeby w błyskawicznym tempie, w innej klinice stomatologicznej przynajmniej jeden kwalifikował się do usunięcia a Pani doktor poświęciła więcej czasu i uratowała ząbek. Podoba mi się, że jest osobą zdecydowaną, działa szybko że czasem nie zdąży się nawet dla zasady pojeczec 😁 Od teraz chodzę tylko do Pani doktor
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Ewa Kołecka

Ortopeda, Traumatolog

ICZMP w Łodzi
3 Maja 52
95-100 Zgierz

Mój synus urodził sie z wrodzon a wada stopy konsko- szpotawej. Odrazu w szpitalu miał zalozony gips przez Szanowna Panią Ewę K. Przez 8 miesiecy leczylismy się Pani Dr nas prowadziła, nacinała ścięgno, a dzis synus ma 13 miesięcy biega. Zapomnielismy juz o tym. Polecam Pania Doktor lekarz z powwołana. DOŚWIADCZONY !!!
Opinia dodana przez: sZYMON

lek. dent. Izabela Buniowska-Cisło

Boya-Żeleńskiego 12/19
95-100 Zgierz

Bardzo miła Pani doktor. Wyrozumiała umiejąca uspokoić nawet najbardziej przerażonego pacjenta. Chodzę tylko do niej, ponieważ tylko Pani doktor potrafi leczyć zęby bez bólu :)

lek. dent. Katarzyna Dąbrowska

Łagiewnicka 56A
95-100 Zgierz

Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Wspaniały lekarz z cudownym podejściem zarówno do małych dzieci jak i starszych osób. Leczymy się u pani doktor od 7 lat całą rodziną i zawsze jesteśmy zadowoleni z efektów leczenia. Pani doktor jest pani cudownym człowiekiem i lekarzem. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Jarosław

lek. dent. Agnieszka Brzezińska

Gabinet Ortopedyczny
Bazylijska 39
95-100 Zgierz

Byłam u Pani doktor z moim niespełna trzyletnim synem. Dziecko nie miało jak dotąd leczonych zębów, ale trzykrotnie było na badaniu kontrolnym i każda z tych wizyt kończyła się pełną diagnozą stanu uzębienia. Wizyta u Pani doktor Agnieszki Brzezińskiej zaskoczyła mnie wyjątkowo negatywnie. Pani doktor posadziła mojego syna na fotelu, siłą go przytrzymała i nakrzyczała na rozpłakane dziecko nazywając je „niegrzecznym”. Zareagowałam kulturalnie, ale sytuacja mnie przeraziła. Uspokoiłam syna, ale ...

lek. dent. Zofia Plak-Kaja

Przychodnia stomatologiczna
KAMIENNA 57
95-100 Zgierz

Fachowa i wspaniała opieka. Od ręki zrobiony rentgen. Panie bardzo dokładne, mówiły na bierząco co będzie robione , a mój przypadek był naprawdę ciężki ( zarośnięty, połamany korzeń z ostrym stanem zapalnym- ból ogromny ), ale dzięki tak wykwalifikowanej Pani Doktor wszystko poszło szybko, sprawnie, bezboleśnie ( dodatkowe znieczulenie ) i niedrogo. Bardzo dziękuję Panią i serdecznie pozdrawiam. Zestresowana pacjentka
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Barbara Błaszkowska

Przychodnia
Promienistych 2
95-100 Zgierz

Wylądowałam na szczękówce po wizycie u tej starszej pani dr. Rozwierciła bez zdjęcia i zamkła twierdząc że musi zdjęcie zobaczyć. Od razu po wizycie zrobiłam zdjęcie ale w nocy już byłam na szczekowce. Zrobiły się 3 ropnie, ból nie do opisania ( zasłabłam) Za głowę się lekarz złapał Nie polecam !!
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Paweł Gołąbek

Chirurg ogólny, Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medicoma
plac Kilińskiego 9
95-100 Zgierz

Brak empatii,nieprofesjonalne wykonanie usg ,duże zastrzeżenia do higieny wydawało się,że spieszy się bo miał jeszcze wielu pacjentów.Nie polecam.

lekarz Maciej Tomczyk

ulica Wiązowa 7
95-100 Zgierz

Szczerze odradzam. Lekarz nie zainteresowany pacjentem. Nie sympatyczny. Na zadane pytania coś pod nosem odpowie. Jakby za karę siedział i pacjentów przyjmował w przychodni.
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Małgorzata Czubak